https://moyagazeta.com/

Надзвичайна протиепідемічна комісія міста повідомляє

На черговому засіданні штабу повідомлено, що відповідно до попередніх розпоряджень міського голови про введення в дію карантинних заходів щодо попередження епідемії грипу проводяться певні заходи щодо стабілізації ситуації із захворюваністю.
Зокрема, всі амбулаторно-поліклінічні заклади перейшли на семиденний робочий тиждень з 800 до 2000, а з 2000 до 800 проводиться чергування бригад. На період карантину в лікувально-профілактичних закладах посилений санітарно-епідеміологічний режим.
Підготовлено, на випадок потреби, додаткових 330 ліжок для прийому і стаціонарного лікування хворих грипом та ГРВІ.

Медичний персонал всіх лікувально-профілактичних закладів міста забезпечений засобами індивідуального захисту та противірусними медпрепаратами. Міська лікарня, міська дитяча лікарня, інфекційна лікарня додатково оснащені наркозно-дихальними апаратами.
При міському управлінні охорони здоров’я працює телефон гарячої лінії для отримання хмельничанами оперативної інформації.

У мікрорайонах міста працюють із цілодобовим режимом роботи аптеки усіх форм власності, які, по можливості, забезпечують місто необхідною кількістю лікарських засобів та засобів індивідуального захисту за попередньо встановленими цінами. У всіх аптеках міста забезпечений посилений дезінфекційний та масочний режим.

Згідно із рекомендаціями державної надзвичайної протиепідемічної комісії до стабілізації епідемічної ситуації із грипу та ГРВІ у навчальних закладах всіх рівнів форм власності припинено навчальний процес, призупинено роботу ринків. На ринках проводяться дезінфекційні заходи. Скасовано всі масові заходи.
Забезпечено масочний режим роботи водіїв міського пасажирського транспорту з попереднім вологим прибиранням та дезінфекцією салонів для пасажирів.

Відповідно до рекомендацій комісії працівниками житлово-комунального господарства своєчасно прибираються й дезінфікуються території, під’їзди, сміттєкамери, вивозяться тверді побутові відходи.
Міська санітарно-епідеміологічна станція проводить постійний аналіз епідемічної ситуації щодо захворюваності на грип та ГРВІ та посилено контролює дотримання санітарно-гігієнічного протиепідемічного та дезінфекційного режимів на об’єктах підвищеного епідеміологічного ризику.  

Автор: УВІП