Стипендіати хмельницької міськради отримали свідоцтва

Звертаючись до присутніх Сергій Мельник зазначив, що традиційно кожного року кращі учні мистецьких шкіл та учасники творчих колективів отримують стипендію міської ради. Починаючи з 2008 року, стипендії охоплюють всі види мистецтв, і її розмір збільшився з 30 гривень до 30 відсотків від розміру мінімальної заробітної плати, що становить 216 гривень.

Впродовж поточного року понад 270 учнів стали переможцями конкурсів усіх рівнів. У нашому місті є багато талановитих дітей і їх перемоги на міжнародних та всеукраїнських конкурсах свідчать про достатньо високий рівень їх підготовки та виконавської майстерності, високий професіоналізм викладачів, що створює гарний імідж Хмельницькому.

Сергій Мельник поділився з учасниками зустрічі планами щодо відкриття в наступному році філії дитячої школи мистецтв в Південно-Західному мікрорайоні міста. Для цієї мети виконавчий комітет прийняв рішення про виділення приміщення на вулиці Молодіжній 350 кв.м.

Щорічно з 2008 року рішенням сесії міської ради призначаються двадцять персональних стипендій для провідних митців та викладачів шкіл естетичного виховання міста, творча робота яких здобула широке визнання і служить збагаченню духовності народу, примноженню культурних цінностей, з метою їх матеріальної підтримки і заохочення до подальшої професійної діяльності. Розмір стипендій складає 50% від мінімальної заробітної плати, у 2010 складатиме 370 гривень.
 

Автор: УВІП