https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому майже 2 тисячі людей прийняли участь у масовом пробізі

 Отже, у Хмельницькому здоровий спосіб життя пропагували новим методом.

Раніше в місті таких заходів не проводилося. Масові пробіги, звісно, були. Але не такого роду. Кілометр, два чи п’ять, десять років тобі чи за сімдесят, аматор ти чи майстер спорту… Спробувати свої сили у боротьбі за перемогу або ж просто стати учасником незабутнього дійства міг кожен. Загалом бажаючих назбиралося майже дві тисячі. Найбільш популярним стала двохкілометрова дистанція – близько 1200. Найменше бігунів було в командних змаганнях на таку ж дистанцію – 48. Першими стартували на найдовшій дистанції у 5 кілометрів. Учасники стартували і фінішували, як і в інших забігах, на майдані Незалежності. Переможцем тут став кам’янчанин Віталій Капітанець. Хлопець займається бігом уже чотири роки. В свої 21 він вже є майстром спорту.

Захід пройшов за підтримки Міністерства молоді та спорту України. У Хмельницькому забігом займалося управління молоді та спорту міської ради.

Усі старти відбувалися з Майдану Незалежності. До Хмельницького на змагання приїхали учасники з інших областей. Серед них й уже досвідчені спортсмени за спинами яких безсліч переможних кілометрів.

У забігах на різних дистанціях участь взяли і діти, і дорослі.
На учасників забігу очікували дистанції на 1, 2, 5 та 10 км.

Спонсори підготували подарунки та сюрпризи для учасників. У рамках цього заходу відбудеться чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів, (біг по шосе 10 км).

Переможців організатори нагородили призовим фондом, подарунками та сюрпризами від спонсорів заходу.

До слова, напередодні забігів проводили безкоштовні тренування Intersport Running day для всіх охочих. Допомагали у підготовці професійні тренери.

 

Тетяна Житнюк
www.0382.ua