https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині інспектора Державтоінспекції застосували зброю до водія

10 червня 2013 року о 01.50 год. екіпажі ДАІ, які були задіяні по нагляду за дорожнім рухом в м. Хмельницькому, від чергового ВДАІ ХМВ отримали орієнтування, що в м. Хмельницькому по вул. П. Мирного біля кафе «Три ведмеді» в автомобіль БМВ темного кольору без номерних знаків насильно посадили та утримують жінку.

Близько 02.10 год. під час нагляду за дорожнім рухом в м. Хмельницькому на вул. П. Мирного екіпажем в складі інспекторів Державтоінспекції, вище вказаний автомобіль було помічено та подано вимогу про зупинку автомобілю, нащо водій проігнорував законні вимоги працівника міліції не зупинився, при цьому збільшив швидкість руху та зник у невідомому напрямку.

Близько 03.00 год. під час нагляду за дорожнім рухом в м. Хмельницькому на вул. М. Рибалко екіпажем в складі інспектора ДПС взводу ДПС ДАІ Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області старшого сержанта міліції Олійника О. М. та інспектора дорожньо-патрульної служби цього ж підрозділу ДАІ старшого сержанта міліції

Коржика О. О., помічено автомобіль БМВ без номерних знаків темного кольору та подано вимогу про зупинку, але водій знову проігнорував вимогу працівника міліції, і не зупинився, при цьому збільшив швидкість руху та поїхав на вул. Зарічанську, грубо порушуючи ПДР та створюючи аварійні ситуації іншим учасникам дорожнього руху та пішоходам.

В подальшому даний екіпаж почав переслідування в напрямку вул. Старокостянтинівське шосе. Після проїзду вул. Зарічанської, автомобіль виїхав на вул. Старокостянтинівське шосе та поїхав в напрямку вул. Прибузької. При проїзді моста через р. Південний Буг по вул. Старокостянтинівське шосе з метою примусової зупинки автомобіля та затримання водія, інспектор ДПС ДАІ Олійник О.М., на підставі ст. 15 ЗУ «Про міліцію» з метою зупинки транспортного засобу шляхом його пошкодження, застосував табельну вогнепальну зброю шляхом попередження, одним пострілом в гору, після чого слідуючий постріл прийшовся по задньому лівому колесі автомобіля БМВ. Транспортний засіб зупинився, відносно водія було застосовано спеціальні засоби. На місце події було викликано СОГ.

Зловмисником виявився 25 річний житель м. Хмельницького. В результаті застосування зброї було пошкоджено заднє ліве колесо автомобіля. По даному факту триває слідство.

Прес служба УДАІ УМВС України в Хмельницькій області