https://moyagazeta.com/

Любителі дармового відпочинку спробували «прорватися» з більярдної за допомогою кулаків

За кілька хвилин спецпідрозділ відділу ДСО при УМВС в Хмельницькій області прибув на місце події, де затримав двох молодих чоловіків. Ті саме в цей час намагалися вчинити бійку з обслуговуючим персоналом закладу.

Як з’ясувалося згодом, 34-річний хмельничанин запросив свого друга, який приїхав з Харківщини, до більярдного клубу. Чоловіки тривалий час відпочивали у закладі – грали в більярд, замовляли страви та напої. Коли ж працівники закладу принесли клієнтам рахунок на суму близько 265 гривень, чоловіки спробували втекти.

Працівники бару, зрозумівши, що відпочивальники добровільно не розрахуються, натиснули на тривожну кнопку, а інші їх колеги тим часом закрили шлях до втечі горе-клієнтам, чим неабияк „розлютили” молодиків.

Вони якраз намагалися прокласти шлях до виходу за допомогою кулаків, коли до приміщення прибули бійці групи затримання ДСО.

На прохання правоохоронців припинити порушення громадського порядку і розрахуватися за послуги хулігани не відреагували, натомість почали «відтісняти» й міліціонерів. Щоб приборкати розлючених хуліганів довелося викликати додатковий наряд групи затримання.

На місце події також було викликано слідчо-оперативну групу міліції. Любителів дармівщини для зясування обставин події та винесення відповідного процесуального рішення було доставлено до Південно-Західного відділу міліції.

Альона Шибунько,
УДСО при УМВС України
в Хмельницькій області
http://dso.gov.ua/