https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому вступила в дію нова вдосконалена пасажирсько-транспортна мережа

З врахуванням динамічного розвитку міста, його мікрорайонів виникла потреба в планомірній модернізації маршрутної мережі громадського транспорту для більш повного врахування змін пасажирських та транспортних потоків. Національним університетом “Львівська політехніка” було проведено обстеження пасажиропотоків в транспортних засобах та характерних січеннях міста. Проведено опитування та анкетування пасажирів і перевізників, громадські обговорення, враховані депутатські запити і накази виборців, проведена комп’ютерна обробка і аналіз результатів обстежень. На основі цього розроблено вдосконалену пасажирсько-транспортну мережу міста.

Відповідно до нової схеми руху всі транспортні засоби розподілені на шість об’єктів і шість транспортних підприємств відповідають за транспортний рух. В середньому в кожному об’єкті курсуватиме від 70 до 80 транспортних засобів. Між цими об’єктами розділено 54 маршрути. Для зменшення фінансового навантаження на комунальне підприємство “Електротранс” соціальні маршрути за новою схемою пропорційно розподілені між підприємствами, що стали переможцями конкурсу.

Загалом на шести об’єктах буде працювати 398 транспортних засобів. Відповідно до нової маршрутної мережі зменшено кількість транспортних одиниць на 37, але збільшено пасажиромісткість діючих. На основних маршрутах працюватимуть автобуси класу “А” – типу “Богдан”, “Айван” більшої пасажиромісткості. Транспортні засоби типу “Мерседес Спринтер” також залишаються на обслуговуванні тих маршрутів, де спостерігається менший пасажиропотік.

Детально з переліком маршрутів міського електричного транспорту міста Хмельницького можна ознайомитись тут.