https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому вшанували працівників та ветеранів СБУ

З нагоди професійного свята працівників та ветеранів Служби безпеки України – людей високого покликання, професіоналізму і самовідданості, які стоять на варті розбудови і захисту демократичної правової держави, привітав голова обласної ради Микола Дерикот. У своєму вітальному слові він зазначив, що саме на працівників цієї служби покладена особлива місія захисту державного суверенітету України, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного та оборонного потенціалу, законних інтересів прав і свобод громадян.

“У своїй діяльності ви проявляєте високий професіоналізм та справжній патріотизм, уміння долати труднощі, швидко орієнтуватися та працювати з урахуванням вимог часу й складності завдань”, – підкреслив Микола Васильович та окремо подякував ветеранам Служби безпеки, попереднім керівникам управління в області, які віддали чимало сил, умінь та здоров’я справі захисту інтересів України, активно співпрацювали з обласною радою та іншими органами місцевого самоврядування.

Високо оцінив очільник облради діяльність спецслужби, спрямовану на боротьбу з корупцією. Крім того, Микола Васильович окремо зазначив, що надзвичайно велике суспільне значення має робота Служби безпеки України з відновлення історичної правди і справедливості.

Микола Дерикот висловив переконання, що працівники СБУ і в подальшому будуть гідно виконувати покладені на них обов’язки та надійно захищати конституційні надбання жителів Хмельниччини.

Кращих працівників було відзначено Грамотами обласної ради та цінними подарунками.

В урочистому зібранні також взяли участь голова облдержадміністрації Василь Ядуха, Хмельницький міський голова Сергій Мельник, народні депутати України, керівники правоохоронних і контролюючих органів, підприємств та установ області.

Источник: Хмельницька обласна рада