У Хмельницькому визначили кращих за професіями

Аналогічні рішення щорічно приймаються в рамках підготовки до проведення Дня міста Хмельницького.
Відповідно до зазначеного документа кращими за професіями у 2011 році визнано наступних працівників підприємств, установ та організацій міста:
– майора міліції Момота Сергія Миколайовича – заступника начальника сектору дільничних інспекторів міліції Південно-Західного відділу міліції Хмельницького міського відділу управління МВС України в Хмельницькій області в номінації “Кращий дільничний інспектор”;

– старшого сержанта служби цивільного захисту Довганюка Олега Олександровича – старшого пожежного 1-ої самостійної державної пожежної частини м. Хмельницький Хмельницького міського управління Управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області в номінації “Кращий працівник пожежної охорони міста”;

– Пелюха Віктора Антоновича – електрозварювальника комунального підприємства “Хмельницькбудзамовник” в номінації “Кращий будівельник”;

– Панасюка Віктора Матвійовича – заступника голови правління Хмельницької обласної організації Національної спілки архітекторів України в номінації “Кращий архітектор”;

– Конарського Фелікса Болеславовича – оператора котельні району теплових мереж №2 міського комунального підприємства “Хмельницьктеплокомуненерго” в номінації “Кращий машиніст котельні”;

– Коломієць Олену Станіславівну – озеленювача дільниці озеленення комунального підприємства із зеленого будівництва та благоустрою міста в номінації “Кращий озеленювач”;

– Машкова Геннадія Михайловича – машиніста бульдозера комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг в номінації “Кращий дорожній працівник”;

– Трута Василя Олександровича – водія Хмельницького комунального підприємства „Спецкомунтранс” в номінації “Кращий працівник із санітарної очистки”;

– Ковальчук Валентину Степанівну – двірника житлово-експлуатаційної контори №1 в номінації “Кращий двірник”;

– Бойчука Олега Петровича – монтажника внутрішніх сантехнічних систем та обладнання житлово-експлуатаційної контори №1 в номінації “Кращий слюсар житлово-експлуатаційної контори”;

– Крикливого Олега Цезаровича – електромонтера з експлуатації розподільчих мереж Хмельницького міського району електричних мереж ПАТ “Хмельницькобленерго” в номінації “Кращий електрослюсар”;

– Яремчука Олександра Михайловича – слюсаря аварійно-відновлювальних робіт служби каналізаційних мереж міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” в номінації “Кращий слюсар водопровідно-каналізаційного господарства”;

– Михальченка Сергія Вікторовича – слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування служби підземних газопроводів публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Хмельницькгаз” в номінації “Кращий газослюсар”;

– Маланяка Віталія Ігоровича – начальника Цеху технічної експлуатації станційних споруд Центру телекомунікаційних послуг Хмельницької філії публічного акціонерного товариства “Укртелеком” в номінації “Кращий зв’язківець”;

– Крушинського Вадима Вікторовича – старшого тренера-викладача відділення легкої атлетики обласного центру фізичного виховання учнівської молоді в номінації “Кращий тренер”;

– Ващука Володимира Андрійовича – директора приватного впроваджувального науково-виробничого підприємства “Укрекспо-процес” в номінації “Кращий підприємець”;
– Струсевич Олесю Миколаївну – продавця торгового центру “Таврія” Хмельницької філії приватного підприємства “Таврія Плюс” в номінації “Кращий продавець”;
– Халамана Бориса Петровича – директора приватного науково-виробничого підприємства “Корпускула” в номінації “Кращий промисловець”;

– Баржизевську Нілу Михайлівну – майстра-пекаря товариства з обмеженою відповідальністю “Стіомі-Холдінг” в номінації “Кращий хлібопекар”;

– Мельничук Тетяну Василівну – кухаря IV розряду кафе “Театральне” товариства з обмеженою відповідальністю кафе “Театральне” в номінації “Кращий кухар”;

– Стриєшин Ларису Михайлівну – лікаря–кардіолога Хмельницької міської лікарні в номінації “Кращий лікар”;

– Петрину Володимира Івановича – головного балетмейстера Хмельницького міського будинку культури, керівника народного аматорського ансамблю танцю “Веселка” в номінації “Кращий працівник культури”;

– Гулько Олесю Віталіївну – вчителя початкових класів навчально-виховного комплексу № 4 м.Хмельницького в номінації “Кращий вчитель”;

– Сніцаренко Раїсу Дмитрівну – вихователя Хмельницького дошкільного навчального закладу №29 “Ранкова зірка” в номінації “Кращий вихователь дошкільного виховного закладу”;

– Вербову Тетяну Василівну – водія пасажирського тролейбуса Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” в номінації “Кращий водій громадського транспорту”;

– Барончук Тетяну Володимирівну – соціального робітника міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в номінації “Кращий працівник соціальної сфери”.

Урочисте нагородження Почесними грамотами та вручення цінних подарунків кращим за професіями працівникам міста Хмельницького у 2011 році традиційно відбуватиметься у вересні, на стадіоні “Поділля”, під час святкового дійства, присвяченого Дню міста Хмельницького.