https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому затримали ряженого податкового міліціонера-“лінгвіста”

 Проте у ореолі свого промислу горе-лицедій забув найголовніше правило шахраїв – вчасно втекти з місця злочину. Отямившись жертва афери, повідомила про неподобство на телефон довіри податкової міліції. А далі вже була, як то кажуть, справа техніки. Податківці разом з співробітниками лінійного відділу міліції затримали „лівого” податківця на місці злочину.

До речі, як встановили правоохоронці вже потім, шахрай дізнався прізвище податкового міліціонера від своєї співмешканки, яка неодноразово запрошувалась на співбесіди до міської податкової через несплату її підприємством боргів перед бюджетом. Цікаво і те, що справжній податківець почув про свої „вокзальні пригоди” безпосередньо у податковій саме під час телефонного дзвінка жертви.

Наразі триває перевірка, вирішується питання про порушення карної справи за частиною другою статті 190 Кримінального кодексу України.

„Користуючись нагодою, хотів би ще раз закликати усіх свідомих громадян у таких випадках, або ж якщо ви стали свідком неправомірних дій працівників податкової у будь-який час звертатися за „телефоном довіри” (0382)701-776, або ж скористатися сервісом «Пульс податкової» (телефон (044)284-00-07)”, – зазначив заступник начальника відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Хмельницькій області УВБ ДПС України Віталій Замойський.

Прес-служба ДПС Хмельницько області