https://moyagazeta.com/

У Камґянці-Подільському викрили підпільний цех з пошиття весільних суконь

Вісім швачок працювали на нього без оформлення в установленому порядку, отримуючи зарплату в розмірі 1500-2000 грн. „у конвертах”.

Сировину, засоби виробництва та готову продукцію (31 весільну сукню), які були оцінені в 93 250 грн., податкові міліціонери вилучили та віддали на відповідальне зберігання власнику до вирішення питання по суті.

А кількома тижнями раніше аналогічний факт ухилення від сплати податків та порушення трудового законодавства було викрито в обласному центрі. Відмінність лише в тому, що підпільний цех тут працював в орендованому приміщенні і займалися тут пошиттям жіночого невесільного одягу, який потім реалізовувався на речових ринках Хмельницького.

Як і в першому випадку, підприємець – організатор виробництва не мав жодних документів щодо походження, якості та безпечності сировини і обладнання. Виявлені у представника „тіньового” підприємництва товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 83 700 грн. також описані протоколом огляду та витребування, вилучені з протиправного обігу та передані на відповідальне зберігання власнику до вирішення питання по суті.

Прес-служба ДПА у Хмельницькій області