https://moyagazeta.com/

Увага! Діти на дорозі!

За сім місяців 2012 року на території Хмельницької області сталося 30 дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, в яких 5 дітей загинуло та 29 отримали травми. По вині дітей сталось 8 автопригод, де 2 дитини загинуло та 6 травмовані.

Під час заходів розглядаються проблемні питання щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, навчання учнів нормам безпечного поводження в процесі дорожнього руху та визначаються шляхи їх вирішення.

З метою підготовки вулично-дорожньої мережі до нового навчального року по всій території області проводяться обстеження ділянок, які прилягають до територій дитячих та навчальних закладів та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.

Разом з відділами освіти і науки районних державних адміністрацій та вживаються заходи щодо посилення контролю за дотриманням вимог безпеки під час організації та здійснення регулярних перевезень учнів до місць навчання і додому.

Встановлюється кількість автобусів, що використовуються, у тому числі на договірних засадах, для регулярного перевезення учнів до навчальних закладів та здійснюються за місцем зберігання перевірку відповідності їх технічного стану вимогам нормативно-правових актів, що стосуються безпеки дорожнього руху, з використанням наявного діагностичного обладнання, у тому числі мобільних діагностичних пунктів.

Особовий склад ДАІ закріплено за всіма навчальними закладами та в період з 03.09. до 15.09.2012 будуть проводитись Єдині уроки, виступи з Правил дорожнього руху у всіх класах загальноосвітніх навчальних закладів, інтернатах, старших групах дошкільних установ.

Пресс служба УДАІ УМВС України в області.