В концертному залі обласної філармонії вітали працівників освіти

З нагоди професійного свята Сергій Мельник звернувся до освітян зі словами привітань: “Від усієї громади міста вітаю вас із професійним святом, адже саме ви виховуєте наших дітей та плекаєте майбутнє України. В Хмельницькому освіта одна з найпотужніших галузей, тут працює більше 5 тисяч вчителів. Це професія, яка потребує постійного вдосконалення.

Ми цінуємо вашу працю і докладаємо максимум зусиль для того, щоб створити педагогам кращі умови роботи. Впродовж останніх трьох років 26 закладів міста отримали по 100 тис. грн. для проведення капітальних ремонтів, відкрито 58 груп, що дорівнює 5 дитячим садочкам. Цьогоріч 40 кращих працівників освіти отримають премію Хмельницької міської ради. Ми пишаємося нашими педагогами та зичимо їм всього найкращого, бажаємо творчого натхнення, добра та миру”.

Сергій Мельник відзначив почесними грамотами та цінними подарунками за багаторічну, сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання дітей і учнівської молоді та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників освіти таких педагогів міста: директора Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу Світлану Мельник, директора навчально-виховного комплексу №7 м. Хмельницького Юрія Остапчука та методиста науково-методичного центру управління освіти Хмельницької міської ради Тетяну Марчук.

Автор: УВІП

Видео: Моя газета+