https://moyagazeta.com/

В Теофіпольському районі піднято закупівельну ціну на молоко

Тому було проведено ряд робочих нарад, особистих зустрічей з керівниками молокоперебних підприємств. Голова адміністрації Володимир Довжук, начальник управління агропромислового розвитку Віктор Криворук наголошували, що усі учасники ринку молочних продуктів мають чітко усвідомлювати – лише у співпраці можна сформувати справедливу ціну на сировину, а відтак стимулювати приватні та великі господарства до збільшення поголів’я великої рогатої худоби та нарощування обсягів виробництва молока.

Враховуючи роботу, яка була проведена, вдалося домовитись про підняття закупівельної ціни на молоко до 2 грн. 50 коп. і планується, що вона буде підніматись.

Крім того, з керівництвом Хмельницької маслосирбази домовлено про встановлення двох молокозаготівельних пунктів з холодильним обладнанням в смт Базалія та с.В.Лазучин, що дасть змогу забезпечити якісною сировиною переробні підприємства області.
Також планується відкриття двох торгівельних пунктів від Хмельницької маслосирбази, де буде реалізовуватись молочна продукція по цінах виробника.

Нині тривають робочі зустрічі з керівниками молокопереробних підприємств з метою обговорення питання ціноутворення та стратегії розвитку молочної галузі на перспективу, адже стоїть ще питання не допустити вивіз сировини за межі нашої області.