https://moyagazeta.com/

Відбулася чергова телефонна лінія “Міська влада відповідає”

Мешканка будинку на проспекті Миру скаржилася на те, що нещодавно встановлені двері у під’їзд не закриваються і тому в квартирі низька температура повітря. Також жінка повідомила, що на дитячому майданчику влаштували несанкціоновану автостоянку. З цього ж приводу телефонувала ще одна небайдужа мешканка цього будинку.

Словян Ількович пообіцяв комісійно обстежити майданчик та вирішити це питання.

Ще одна хмельничанка, представник батьківського комітету загальноосвітньої школи №6 повідомила, що в класах холодно і діти навчаються у верхньому одязі.

Начальник управління також пообіцяв вивчити дану ситуацію разом із представниками управління освіти та комунального підприємства “Теплокомуненерго”.

Під час спілкування із журналістами Словян Воронецький розповів про соціальні заклади міста. Зокрема, повідомив, що за 11 місяців поточного року для оздоровлення в рекреаційному центрі сімейного типу по відновленню здоров’я дітей-інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостям “Беріг надії”, за кошти міського бюджету, видано 236 путівок, сьогодні ще 24 особи відправлено на реабілітацію. Вартість однієї путівки становить близько двох тисяч гривень. Також виділено 295 тис. грн. для виконання ремонтних робіт у Хмельницькому територіальному центрі соціального обслуговування. Вже відремонтовано дах, триваю роботи в актовому залі.

За словами начальника управління праці та соціального захисту в 2013 році заплановано акцентувати зусилля на вирішенні нагальних питань інвалідів-візочників.

Прес-служба Хмельницької міської ради