https://moyagazeta.com/

Відбулася цікава і корисна зустріч у Хмельницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №7

Тому навчальним закладах відводиться особливе місце у попередженні і профілактиці шкідливих звичок, зокрема наркоманії.

З ініціативи лінійного відділу на станції Хмельницький УМВС на Південно-Західній залізниці та дирекції Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 відбувся відкритий діалог з учнями 9-10 класів на тему: „Профілактика шкідливих звичок серед молоді”.

Особливий акцент робився на поінформування учнів про основні наркотичні речовини,причини та наслідки їх вживання. Можна відзначити, що така зустріч у школі відбувається не перший раз.

За словами директора школи Смертюк Алли Василівни, серед учнів постійно відбувається пропаганда здорового способу життя та проводяться різноманітні заходи щодо цього. Зустріч проходила у доволі теплій і відкритій обстановці.

Відбувся живий діалог між учасниками. Старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Виноградов Ігор Миколайович зосередив увагу на основних видах наркотичних речовин, способах їх поширення та наголосив на кримінальній відповідальності за поширення наркотиків, величезній загрозі їх вживання.

Далі діти мали змогу задавати питання лікарю-наркологу Хмельницького обласного наркологічного диспансеру Оліперу Андрію Юрійовичу. При чому вони не тільки задавали питання, а й ділилися своїми знаннями щодо означуваної проблеми.

Виявилося, що учні володіють значною інформацією про наркоманію, усвідомлюють усю загрозу від такої „забавки” як наркотик. Вони читають відповідну літературу і дивляться різні телепередачі на цю тематику.

Андрій Юрійович фахово давав відповіді на поставлені запитання та зумів задовольнити цікавість школярів. Діалог ще б тривав і тривав, але учням запропонували переглянути фільм „Правда про наркотики”.

Особливо дітей вразили свідчення наркозалежних людей і їхня боротьба зі страшною недугою.

По закінченню зустрічі, відповідаючи на запитання, директор школи з впевненістю наголосила, що серед учнів школи немає наркозалежних, а учні самостверджуються іншими методами – заняттям спортом та активною навчальною діяльністю.

Лікар-нарколог ж дав пораду батькам – якщо ви помітили за своєю дитиною вживання наркотиків, не чикайте поки залежність стане очевидною, купіть відповідний тест в аптеці, змусьте дитину його пройти та у разі підтвердження загрози звертайтеся по допомогу. Адже у шкільному віці діти легше піддаються лікуванню та у них більше шансів подолати цю хворобу.

Що ж, думаю, сьогоднішня бесіда не пройде безслідно, а залишить хороший слід у головах всіх її учасників.

Наркоманія страшна хвороба, про неї не можна мовчати. А слід робити все можливе, щоб кожна дитина знала про всю ту небезпеку, що несе за собою вживання наркотиків.

Король Лілія