https://moyagazeta.com/

Відповідь міліції народному депутату, щодо наявності наркотиків в розважальних закладах Хмельницького

Перевіркою було охоплено 512 розважальних закладів та місць масового
відпочинку громадян, 3 них 241 бар, 163 кафе, 69 дискотек, 39 комп’ютерних клубів. Виявлено 20 фактів незаконного обігу наркотичних засобів, за даними фактами порушено 14 кримінальних справ.

По 6 фактах складено адміністративні протоколи. За час відпрацювання з незаконного обігу вилучено 5038,5 г наркотичних засобів. Також перевірено 484 навчальних заклади. З них 408 загальноосвітніх шкіл, 27 ліцеїв, 11 гімназій. 21 ПТУ, 10 вищих навчальних закладів, 7 технікумів. Виявлено і задокументовано 28 фактів незаконного обігу наркотичних засобів, за даними фактами порушено 14 кримінальних справ. Складено 14 адміністративних протоколів.
Працівниками сектору БНОН Хмельницького МВУМВС України в Хмельницькій області було проведено ряд оперативно – розшукових заходів. У результаті проведення вищезазначених заходів було задокументовано злочинну діяльність гр. Д., який збував в нічному розважальному закладі «Шторм» молоді та відвідувачам клубу наркотичну речовину (марихуану) та популярні серед молоді психотропні засоби «Екстазі» та «Амфетамін».

Загальна сума вилучених наркотичних та психотропних речовин на чорному ринку складає більше 1000 доларів США. З цією ж метою проводилося профілактичне відпрацювання нічного клубу «5 Елемент», в результаті чого був затриманий гр. Т., який займався збутом «Амфетаміну».

Усього ж у 2008 році підрозділами області МВ-РВ з нелегального обігу вилучено 435 кг 914 г наркотичних засобів та психотропних речовин, що за цінами чорного ринку становить 3088017 грн.. З них – „важких” наркотиків (героїн) – 45 г, психотропних речовин (метамфетамінів, амфетамінів, „Екстазі”) – 894,37 г або 3128 доз та 3433 доз лікарського медичного препарату “трамадол”. Задокументовано 2 міжнародних канали надходження наркотичних засобів та 4 контрольованих постачання наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів на територію Хмельницької області.

Проте, існують проблеми з виконанням Програми реалізації державної політики у сфері боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на 2003-2010 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2003 року № 877 через недосконалість механізму фінансування передбачених Програмою заходів. Враховуючи соціальне значення питань протидії наркозлочинності та наркоманії в області, просимо проаналізувати стан виконання зазначеної Програми та вжити в установленому порядку заходів до її належного фінансування.

 

Автор: В.І.Гаврилюк