https://moyagazeta.com/

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради достроково розірве з ТОВ «Рембуд-транс», фактичним власником якоІ, залишився нинішнім член виконавчого комітету Сергій Мандзій.

 Виконавчий комітет Хмельницької міської ради достроково розірве з ТОВ «Рембуд-транс» договір № 17 про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Хмельницькому від 26.12.2017 року.

Про це свідчить проект рішення, який 9 жовтня оприлюднено на сайті міськради. Із відповідним клопотанням до виконкому звернулося міське управління транспорту та зв’язку. У документі зазначено, що перевізник «Рембуд-транс» допустив порушення на маршруті №43 Керамзитовий завод – Лезневе, які зафіксовані в актах від 12 і 24 вересня. Фото Віталія Тараненка Таким чином, у перевізника влада забере  три маршрути: №43 Керамзитовий завод – Лезневе, № 8 Озерна – Ракове та №9 Вул. Староміська – Лезневе-2. На них їздитиме тимчасовий перевізник. Водночас ТОВ «Рембуд-транс» зберегло за собою право обслуговувати маршрути №№ 36, 23, 50, 28,32, 46, 46а, 55, 27, які виграло на конкурсі минулого року. За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, хмельницьке ТОВ «Рембуд-транс» зареєстровано у жовтні 2011 року. Теперішнім засновником записаний Валентин Заболотний, який до жотвня 2015 року був директором. Фактичним власником фірми залишився нинішнім член виконавчого комітету Сергій Мандзій.https://ngp-ua.info/