https://moyagazeta.com/

“Я мав написати цей пост. Як важко б це не було. Наслідки і коментарі не цікавлять. “-Александр Симчишин-мер Хм

  в ДТП загинув мій хрещений батько, рідний брат моєї мами. Успішний чоловік, жив у Таллінні, мав свій ресторан, постійно привозив мені класні подарунки. Загинув, бо п’яний за кермом влетів в дерево.
З того часу я ненавиджу людей, які сідають за кермо п’яними чи у напідпитку. Ненавиджу! Можливо, це комплекс дитячий, можливо інше, але я ніколи не шукав виправдання для п’яного за кермом. Це злочинець і крапка! У мене на весіллі не було хрещеного батька, було дві мами.
І тут, жахливе ДТП. Різні клоуни намагаються на тому заробити собі балів, вже надцять разів поховали дитину, неймовірна кількість брехні, чуток і підлості. Ще дехто тішиться і радіє, що, нарешті, ті, хто їх звільняв, чистив прогнившу систему освіти страждають. Кожному своє – це істина і кожен буде відповідати за свої дії, думки і вчинки. Буде відповідати сам, і його нащадки.
Чому для мене жахлива трагедія в ніч на 30 травня – це повний шок?
Я 5 років сидів з Романом за однією партою. Я 5 років змагався з ним, хто кращий в навчанні, в науці, він чи я. Ми єдині з курсу отримували іменні стипендії. А в 2002 році разом поіхали на Всеукраінську Олімпіаду. Я став 8-им, він 11-им з 96 учасників. На всіх студентських гулянках за 5 років він ніколи, повторю – ніколи не пив алкоголю, навіть пива, і це підтвердять усі однокурсники. Всі пили, він – ні.
Коли я не мав де ночувати в Хмельницькому, я ночував на вокзалі, а потім в нього вдома.
Я запросив його на посаду. Бо знав, ніколи не візьме хабаря, не буде учасником схем, не буде рішалою. Він довго думав, бо мав доходи більші в кілька разів, ніж на посаді керівника освітянської галузі.
За всі помилки і недопрацювання, він вигрібав від мене найбільше! Я не пробачав йому помилок.
Зміни в освіті – це дуже важко, але вони зрушилися. З помилками, проблемами ми рухнули систему. Його кляли, бажали зла, але це не зупиняло, бо зміни це завжди важко і боляче.
За орієнтовно місяць до трагедії, він попередив мене, що буде одружуватися, просить відпустку, буде писати заяву про конфлікт інтересів.
І тут ця страшна ніч. Це повний шок. Двоє молодих людей вже на тому світі. Троє дітлахів травмованих. І він скалічив своє життя також, назавжди, незважаючи на вирок.
П’яний за кермом – злочинець, і має відповідати! Так, дуже багато різних обставин, КАМАЗ посередині дороги.
Але службове авто, а це було жорстко заборонено. Сам за кермом і це було заборонено. Знищені долі людей – це відповідальність! І він, повірте, як ніхто це усвідомлює! І він, як і усі ми, будемо відповідати за усі свої дії

   

 

.