https://moyagazeta.com/

Припинена бездіяльність виконавчого комітету хмельницької міської ради

КП “Спецкомунтранс” відповідальне за санітарний стан площадок, санітарний і технічний стан контейнерів, своєчасне вивезення та знешкодження твердих побутових відходів.
Відділення встановило, що договори про надання послуг з вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, укладених КП “Спецкомунтранс” із 24 об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків м. Хмельницького, не відповідають вимогам Типового договору. Це дає змогу підприємству уникнути зобов’язань із здійснення перерахунків при наданні послуг в неповному обсязі, та надання їх вчасно і якісно.

Відповідно до законів України “Про житлово-комунальні послуги” та “Про місцеве самоврядування в Україні” контроль за дотриманням законодавства щодо захисту інтересів споживачів та дотриманням стандартів, нормативів, норм, порядків і правил у сфері житлово-комунальних послуг зобов’язаний здійснювати виконавчий комітет Хмельницької міської ради.

«Бездіяльність виконавчого комітету Хмельницької міської ради створила умови для вчинення КП “Спецкомунтранс” порушення конкуренційного законодавства, – повідомив голова Відділення Віталій Олуйко. – Виконавчий комітет Хмельницької міської ради провів перевірку порядку укладання КП “Спецкомунтранс” договорів про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів. За наслідками перевірки було звільнено посадову особу, яка не забезпечила контроль за даним напрямком роботи, внаслідок чого поряд з типовими договорами продовжували використовуватись бланки договорів старого зразка. Виконавчий комітет Хмельницької міської ради усунув недоліки шляхом переукладання договорів».