https://moyagazeta.com/

Як депутати-мажоритарщики поскаржилися Дерикотові (відео)

Як повідомив голова ради Микола Дерикот, на його ім’я надійшло звернення від депутатів, що 25 лютого були відповідно до протоколу депутатської фракції ВО «Батьківщина» виключені з її лав, щодо перевірки легітимності такого рішення та приниження гідності депутата у ЗМІ, оскільки вони не були членами цієї депутатської групи. Заявники наполягали на створенні незалежної комісії для дослідження  цього питання.

 

Президія ради більшістю голосів прийняла рішення про доручення розгляду заяви постійній комісія з питань регламенту, організації роботи обласної ради, депутатської діяльності та етики із залученням представників усіх депутатських груп. Попри заперечення голови фракції Івана Гладуняка, який запевнив, що це питання – особиста справа фракції та відмовив у делегуванні членів фракції до роботи у комісії, рішення підтримала депутатська більшість.

Перед голосуванням Микола Дерикот зазначив, що комісія не втручатиметься в роботу фракції ВО «Батьківщина», а працюватиме лише за фактами, викладеними в заяві.

Ольга Лисиця

Відео – Дарина Денисенко