https://moyagazeta.com/

Юні таланти Хмельницького презентували свої твори у міській раді

Особливий інтерес викликають роботи Олександра Гольдберга, учня 9 класу Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №1, виконані у новій техніці «Spray-paint», що означає малювання балончиками. На виставці під час святкування Дня міста, його роботи отримали найвищу оцінку, а майстер-клас, продемонстрований Сашком, зібрав велике коло прихильників.
Відкриваючи виставку учнівських робіт у міській раді керівник міста Сергій Мельник розповів, що ідея її організації виникла саме під час ознайомлення з виставкою родинного мистецтва і учнівської творчості, яка була розгорнута в сквері ім. Т. Шевченка до Дня міста.
“Приємні враження і позитивні емоції від вашої творчості переконали мене в тому, що ваші роботи заслуговують на увагу більшої кількості глядачів і тому виставляти їх треба частіше. Відкриття виставки юних митців в стінах міської ради — це перше визнання, молодих художників, це і певна шана родинного мистецтва, в якому від батьків дітям, від покоління до покоління передаються майстерність, досвід. Це говорить про те, що традиції української культури будуть жити”, — наголосив міський голова, звертаючись до присутніх на урочистому відкритті.

Сергій Іванович принагідно зауважив, що міська влада вбачає своє завдання в підтримці талановитої молоді, творчих родин, сприянні збереженню, розвитку, поширенню і популяризації мистецтва, української традиції. І нагадав, що серед іншого за останні три роки в міжшкільному навчально-виробничому комбінаті відкрито творчу світлицю-музей майстрині живопису голкою Ніни Гончарук і клас-майстерню вишивки. А реорганізація дитячої художньої школи в школу образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва дала можливість збільшити кількість її вихованців з 240 до 700 дітей. “І саме головне, – звернув увагу міський голова, що тепер всі напрямки в реорганізованій школі відповідають факультетам університету, відтак, отримавши тут перші базові знання випускники школи зможуть продовжити навчання в Хмельницькому національному університеті.
Всім авторам творчих робіт, представлених на виставці, Сергій Іванович вручив грамоти і цінні подарунки.

За особистий внесок у розвиток сучасного мистецтва, підготовку та участь у виставці “Твої таланти, Хмельницький”, присвяченій Дню міста Хмельницького, нагороджено,:
– ГЛАВАЦЬКУ Олександру – ученицю 8-А класу Хмельницької гімназії №1 ім. В.Красицького;
– ГОЛЬДБЕРГА Олександра – учня 9-В класу Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;
– ЄМЕЛЬЯНОВУ Марію – ученицю 10-А класу гімназії №2 м.Хмельницького;
– ЗДИБЕЛЬ Ларису – ученицю 9-А класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 м.Хмельницького;
– КУПЕЛЬСЬКУ Злату – ученицю 9-Б класу навчально-виховного комплексу №10 м.Хмельницького;
– НОВАКА Миколу – учня 10-А класу Хмельницької гімназії №1 ім. В.Красицького;
– ОЛІШЕВСЬКУ Анну – ученицю 11-Б класу Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу;
– РОМАНИШИН Лілію – ученицю 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 м.Хмельницького;
– СОКОЛОВА Владислава – учня 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 м.Хмельницького;
– ХОДЖУ Лайлу – ученицю 11-А класу Хмельницького навчально-виховного комплексу №4.
Щиру подяку за визнання творчості юних хмельничан і підтримку талановитої молоді від авторів робіт висловила учениця гімназії №2 Марія Ємельянова.
Присутні на відкритті автори робіт, учні, батьки, вчителі отримали велике естетичне задоволення від перегляду виставки талановитих юних хмельничан.

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ РОБОТИ ТА КОНТРОЛЮ