https://moyagazeta.com/

За жорстоке вбивство доведеться відповісти

Після розлучень 49-річні чоловіки прийняли рішення жити разом у батьківській хаті в обласному центрі. Оскільки роботи у них не було, перебивалися випадковими заробітками, а досаду за невтілені мрії топили у спиртних напоях. Згубною звичкою братів користувалися численні випадкові знайомі, серед яких з‘явився і 27-річний житель Хмельницького району. За декілька днів до трагедії він та його товариш побили одного з братів так, що той навіть звернувся по допомогу в органи внутрішніх справ.

Кривдник зовсім не розраховував, що події повернуться таким чином, тож заходив до нього миритися і просив забрати заяву з міліції. Коли ж зрозумів, що за скоєне доведеться відповідати перед законом, розповів під час застілля про халепу 19-річному та 24-річному односельцям. Підігріті алкоголем молодики одразу одностайно вирішили: згоду на перемирення потрібно не випрошувати, а «вибити». Нетверезі зловмисники прихопили з собою дерев‘яні палиці та пізно ввечері завітали до оселі потерпілих.

Судмедексперт виявив на тілі загиблого чоловіка щонайменше 24 переломи, інший потерпілий проходить лікування у травматологічному відділенні Хмельницької обласної лікарні.

Досудове розслідування ще триває, відповідно до пункту 12 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб» за вчинене звірство підозрюваним загрожує довічне ув‘язнення.

ЮЛІЯ АДАМІК

Прес-служба УМВС в Хмельницькій області