https://moyagazeta.com/

Замість Наталії Жолобок – Віктор Очеретянко

Проаналізувати стан кожного навчального закладу області, визначити пріоритети і працювати на позитивний результат – таке перше завдання отримав від голови облдержадміністрації новий очільник управління.
Василь Ядуха побажав новому керівникові наснаги, сил і впевненості, а також твердо увійти в команду діючої влади і не словами, а конкретними справами втілювати у життя ті вимоги, які ставить перед нами сьогодні Президент, Уряд і життя. « Управлінням має керувати не вчитель, а менеджер-організатор, і я вірю у те, що Ви володієте тими якостями, які допоможуть підняти освітню галузь Хмельниччини на достойний рівень», – сказав голова облдержадміністрації.

Біографічна довідка:
Очеретянко Віктор Іванович 1970 р. н.. Народився в смт Чуднів Чуднівського району Житомирської області. Вищу освіту здобував у Вінницькому державному педагогічному інституті та Українській академії державного управління при Президентові України за спеціальностями історія та державне управління. Кандидат історичних наук, відмінник освіти України (1997 р.). Трудову діяльність розпочав у середній школі с. Карпівці Чуднівського району Житомирської області, де працював вчителем історії. Згодом – консультант з правових питань Чуднівської районної ради Житомирської області. Працював заступником голови виконавчого комітету Чуднівської селищної Ради народних депутатів, консультантом сектору з питань територій організаційного відділу секретаріату Хмельницької обласної державної адміністрації, завідувачем кафедрою Хмельницького інституту Міжрегіональної академії управління та права. З 1999 по 2010 рік – старший науковий співробітник Головної редакційної колегії науково-документальної серії книг “Реабілітовані історією” НАН України, м.Київ.

 

http://www.adm.km.ua