https://moyagazeta.com/

Журналістів та блогерів запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі імені Бориса Брагинського

 У Конкурсі можуть брати участь працівники преси, телебачення і радіо, інтернет-видань, інформаційних агентств, блогери та позаштатні автори (фрілансери).

Головне завдання Конкурсу – поширення прикладів позитивного досвіду ініціативної, активної, творчої, соціально корисної діяльності міських громад, популяризація прикладів ефективної співпраці громадськості з органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, підвищення рівня обізнаності населення про діяльність органів місцевого самоврядування.

Для участі у Конкурсі необхідно подати заявку за формою, скан-копію матеріалу (для газет та журналів) або посилання на матеріал, розміщений на сайті, чи посилання на YouTube (для телебачення) на електронну адресу: Конкурс проводиться у таких номінаціях: «Журналістське розслідування»; «Інформаційно-аналітична робота з урбаністики та містобудування»; «Журналістська знахідка щодо розвитку міст»; «Краща робота студента факультету журналістики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара» (статті для газет, журналів, сайтів, відеоматеріали).

Матеріали, подані на Конкурс, повинні відповідати таким критеріям: актуальність, об’єктивність підходу, переконливість аргументації, незалежність авторської позиції, аналіз інформації, глибина опрацювання і висвітлення теми, оригінальність подачі матеріалу. Кожен критерій оцінюється у 5 балів.

биттяПереможці Конкурсу у кожній номінації нагороджуються дипломами з виплатою винагороди за номінаціями. Для журналістів та блогерів: «Журналістське розслідування» (10 000 грн), «Інформаційно-аналітична робота з урбаністики та містобудування» (10 000 грн), «Журналістська знахідка щодо розвитку міст» (10 000 грн), гран-прі – 25 000 грн. Для студентів за номінацією