https://moyagazeta.com/

Звернення до молодого покоління

 Думаю, для нашої молодої країни це черговий іспит, іспит на толерантність, миролюбність, пацифізм, який водночас є нормальною віхою розвитку для будь-якого державного організму. Лякає лише одне – подекуди істерична давка політиків, які намагаються використати емоційно розігрітий люд у своїх цілях. Незважаючи на те, що я левову частину свого життя прожив у Радянському Союзі, проте дослухаюся до своїх дітей та онуків і бажаю їм лише кращого. Я вірю, як і всі вони, у європейський вибір населення, у європейський вибір Президента України Віктора Януковича.

Ми, наше покоління, бачили жахи війни та абсолютного свавілля. Розгул веде до дикунства, де не діють жодні цивілізовані закони і приписи. Отож, хочеться попросити і юних, і молодих, і старших – не переходьте цю тонку грань від обурення до насильства! Не можна проливати людську кров. Народ повинен гуртуватися та у випадку зовнішньої загрози відсікати ворога. Проте за ЖОДНИХ умов, за усіма моральними і релігійними канонами не повинні українці проливати кров один одного. Не можна допускати зіткнень, не можна доводити ситуацію до громадянської війни. Кожен має право на свій вибір і позицію, проте всі виступи повинні проходити виключно МИРНО!

Голова Хмельницької обласної організації Ветеранів України, Володимир Купратий                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Думаю, кожна мати, як і я, неспокійна, коли наші діти ходять на мітинги. І причин багато: від банальної застуди, двійок в школах, до значимих прогалин у знаннях. Діти пропускають уроки, студенти прогулюють пари… Невже це правильно? Хіба наша молодь хоче неуками потрапити в Європу? Я вже не кажу про те, що використання дітей є грубим порушенням законодавства України.

Ми, матері, також підтримуємо євроінтеграційні прагнення нашого народу, але ми категорично проти того, щоб діти були маріонетками в чиїхось руках. Юністю легко маніпулювати, нав’язуючи їй свою думку, оскільки значна частина їх, тих, що стоять на майданах, ще неповнолітні.

Шановні політики! Не розводьте анархію, не прикривайтеся дітьми! Виводячи їх на майдани, ви хочете прорватися до влади, але ж це – просто діти, більшість із яких іще не має навіть права голосу…

Чому б політикам, які зі сцен агітують учнівську та студентську молодь повставати і боротися, натомість самим не піти в школи до дітей?!

Оксана Штойко,

мати студента – першокурсника,

м.Кам’янець-Подільський