https://moyagazeta.com/

Чи можна знайти хорошу роботу?

Чек-лист пошукача

Робота – це один з найбільш важливих аспектів життя кожної людини, тож під час пошуку оптимальної вакансії не завадить спочатку створити чек-лист, який дозволяє відповісти на найважливіші питання.

Помічником у пошуку роботи буде спеціалізований онлайн-сервіс OLX Робота, на сторінках якого є багато актуальних оголошень. Завдяки йому знайдеться  робота , Харкові, Хмельницькому, Винниці та інших населених пунктах України. За допомогою фільтрів можна заздалегідь обрати тип зайнятості, графік роботи та зарплату.

Проведіть оцінку своїх навичок

Перш ніж ви приймете важливе рішення, необхідно подумати, яким ви бачите робоче середовище, з ким ви бажаєте працювати тощо. Є ціла низка питань, на які треба давати відповідь не вагаючись. Якщо у деяких відповідях впевненості немає, то можна спитати поради в родині або у надійних друзів.

Питання для самооцінки:

  • Якими є ключові цінності? Це може бути фінансова стабільність, незалежність, допомога іншим.
  • Якими soft-скілами ви володієте? Наприклад, товариськість, впевненість, володіння часом, розв’язання проблем, що виникають.
  • Якими технічними навичками ви володієте? Наприклад, знання мов, уміння проводити дослідження, планування, аналіз даних, фотографування.
  • Які природні нахили ви маєте? Це може бути комунікативність, лідерство, управління проєктами, розв’язання технічних проблем.

Також важливо визначитися зі своїм типом особистості та з тим, до чого прагнете.

Визначте обов’язкові умови

Деякий час треба приділити визначенню обов’язкових умов. Серед них може бути будь-що, починаючи від рівня заробітної плати. Тут також можна влаштувати завдання “питання-відповідь”.

Питання для визначення обов’язкових умов:

  • Чи потрібна певна заробітна плата? Це може бути вирішальним при наявності кредиту.
  • Чи потрібні певні пільги? Певна кількість вихідних, медичне страхування тощо.
  • Чи потрібно працювати у певному місці? Неподалік від дому або у центрі міста.
  • Чи потрібен гнучкий графік? Це дозволить опанувати віддалену роботу.
  • Чи є певні завдання? Є деякі завдання, що вам би не хотілось виконувати.

Також дуже важливо знати, чи є можливості для кар’єрного зростання у вибраній вакансії, — це буде свідчити про можливість отримання нових навичок, більшої відповідальності та, відповідно, більшої фінансової винагороди.