https://moyagazeta.com/

Невгамовна “Просвіта”

Програма розроблена за підтримки Національного Університету “Острозька Академія” й успішно втілюється в дошкільних навчальних закладах Одеської області.
В основі програми – базовий компонент дошкільної освіти, в якому наголошено на якості розвитку й виховання дитини перших семи років життя.
Метою програми є формування у дітей цілісного уявлення про світ Природи, Культури, Людей, Самого Себе; і Духовно-моральне виховання на основі християнських цінностей.
На прохання правління “Просвіти” декан гуманітарного факультету Національного Університету “Острозька Академія”, професор Василь Жуковський передав книжки, що допоможуть успішно апробувати програму.
А це, в свою чергу, допоможе, якщо не відразу, але все ж розв’язувати проблему духовно-морального виховання особистості, що є надзвичайно актуальним для батьків, учителів, вихователів та українського суспільства в цілому.
Вдалим доповненням до Програми стануть “Українські читанки” для дітей, видані Шкільною радою Українського Конгресового Комітету Америки, надіслані з Нью-Йорка до Народного Дому “Просвіти” міста.

Поінформувала голова Хмельницької міської “Просвіти” Зоя Діденко