https://moyagazeta.com/

День відкритих дверей у ХУУП!

Перед відкриттям офіційної частини заходу, який відбувався в театрі ім. М. Старицького, майбутні вступники мали можливість переглянути презентаційний фільм про університет і безпосередньо поспілкуватися зі студентами та викладачами. Для гостей проводилися екскурсії головним корпусом університету. Усі кафедри, аудиторії та спеціалізовані кабінети в цей день були гостинно відчинені для абітурієнтів та їх батьків.

О 10 годині зал театру вже був переповнений. З вітальним словом перед присутніми виступив виконувач обов’язків ректора Хмельницького університету управління та права, кандидат юридичних наук, доцент Олег Миколайович Омельчук. До гостей також зверталися декан факультету управління та економіки, кандидат економічних наук, доцент А. В. Григорович, заступник декана юридичного факультету В. І. Нагнибіда, в. о. декана заочного факультету, кандидат юридичних наук, професор кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права І. Л. Литвиненко, проректор з нормативного та науково-методичного забезпечення, кандидат наук з державного управління, доцент В. Т. Савицький. До речі, представникам ректорату поставили багато питань щодо особливостей вступу до університету, правил прийому та навчання в цілому.

Особливий інтерес викликав у гостей виступ директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Г. І. Кузьменка. Про уточнення та пояснення щодо проведення ЗНО в 2010 році розповіла методист центру Н. В. Білоус.
Як повідомили в відділі зв’язків з громадськістю ХУУП, від імені студентської громади до гостей також звернувся Голова студентської ради О. Матвійчук. Справжній фурор викликав в залі виступ Вадима Мазура (1-ЮФ, команда КВК «Бек’ON») з гумористичним монологом на тему «ЗНО і чи існує життя після нього». На шлях служіння Батьківщині абітурієнтів навертала Н. Мельник (1-ЮФ) в образі богині правосуддя Феміди. На завершення чарівною піснею усіх присутніх порадувала наша юна зірочка Анна Діхтярук (5-ФУЕ).
Ми впевнені, що цей день залишив найкращі враження про Хмельницький університет управління та права. Щиро сподіваємося побачити гостей серед лав першокурсників 1 вересня!
 

Информационная служба “Моей газеты+”