https://moyagazeta.com/

Хмельницька дитяча школа мистецтв урочисто відзначила своє 20-річчя

Педагогічний колектив дитячої школи та її вихованців привітав заступник міського голови Григорій Давиденко. У привітальному слові Григорій Михайлович зазначив, що дитяча школа мистецтв – це провідний навчальний заклад естетичного виховання у місті Хмельницькому, потужна творча лабораторія для педагогів та юних талантів.

З нагоди ювілею колектив школи та її кращих працівників відзначено Почесними грамотами міського голови, управління культури та туризму, профспілкового комітету працівників культури. У подарунок від міської влади колектив музичної школи №2 отримав музичний інструмент – електронні клавіші.

Однією з родзинок свята став виступ випускників цього мистецького закладу, зірок української естради Андрія Клименка та Людмили Нитичук (Міли Нітіч), які відгукнулися на запрошення педагогів взяти участь у ювілейному концерті і подарували рідній школі свої пісенні вітання.

Довідка
Хмельницька дитяча школа мистецтв – ровесниця Незалежної України.
Історія навчального закладу охоплює дуже непрості роки становлення, випробувань і самоствердження.
На сьогодні в школі навчається 1282 учня в т.ч. 650 учнів на бюджетній основі, 632 учня в класах самоокупності.
В школі працює 120 працівників, з них 88 педагогічних.
Працює 31 аматорський колектив, 5 із них мають звання «зразковий».
Тільки у 2010 році 64 рази учні та колективи школи були учасниками різноманітних конкурсів та фестивалів, вибороли 366 перемог (2009 р. – 197 перемог).
З 90 випускників 2010 року вступили до мистецьких навчальних закладів різних рівнів акредитації 28 чоловік.
У структурі школи діє п’ять відділень: музичне, образотворче, хореографічне, театральне та підготовче.
У жовтні 2010 року розпочала роботу філія дитячої школи мистецтв на вул. Молодіжній, 2/3В з класами народної хореографії та образотворчого мистецтва.

Автор: УВІП