https://moyagazeta.com/

В суботу святкували День міста Кам'янця-Подільського

У цей же час працювала виставка-розпродаж товарів підприємств Кам’янця та Кам’янець-Подільського району. Заступник голови обласної ради ОЛег Хавронюк взяв участь в урочистостях з нагоди святкування Дня міста Кам’янця-Подільського.

Під час урочистої частини Олег Володимирович від імені голови обласної ради Івана Гладуняка та від усього депутатського корпусу привітав кам’янчан та гостей з днем народження міста.

У своєму вітальному слові Олег Хавронюк сказав: “Древній і сучасний Камянець-Подільський може пишатися тим, що в ньому народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють його обличчя. Усі досягнення, якими багате місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день народження міста, кожен відчуває себе частиною великої родини. Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем міста! Бажаю, усім вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім жителям міста Божого благословення, здоров’я, щастя, благополуччя”.

Після урочистої частини продовжилось святкування розважально-ігровими програмами для дітей, святковим концертом, спортивно-розважальним шоу «Козацькі забави», презентаціями робіт майстрів пензля та пера, грою в шахи на Кубок міського голови.

І.Хазанович