https://moyagazeta.com/

На Дунаєвеччинні стартує проект «Плануємо громадою»

У презентації візьмуть участь голови райдержадміністрації, Наталії Абібуллаївни Рохової, голови райради, Анатолія Яковича Глуховського, голів сільських рад, лідерів громадських організацій Дунаєвеччини та керівництва проекту.

Як повідомив “Моїй газеты+” регіональний координатор проекту Руслан Рохов, в рамках презентації відбудеться підписання п’ятисторонньої угоди про співпрацю між Дунаєвецькою районною державною адміністрацією, Дунаєвецькою районною радою, Творчим центром «ТЦК», Інститутом громадського суспільства та Благодійним фондом «Відродження миньковецької держави». Під час презентації керівництво проекту ознайомить всіх учасників з деталями проекту та дасть вичерпні відповіді стосовно нього.

В ході даного заходу буде оголошено конкурс серед територіальних громад щодо ініціатив на організацію процесу розробки довгострокових планів використання земельних ресурсів на основі залучення до цього процесу громадськості та узгодження інтересів громади, влади та бізнесу. Переможцям конкурсу таких ініціатив буде надано ресурсну та консультаційну підтримку.

Також, буде повідомлено про відкриття та роботу інформаційно – консультативного офісу, що надаватиме відповідні послуги для дунаєвчан, в якому фаховий юриcт надаватиме консультації, щодо вирішення конфліктів навколо дотримання економічних прав в сфері земельних правовідносин. На його базі буде створений доступ до спеціальної довідкової літератури.

Информационная служба “Моей газеты+”