https://moyagazeta.com/

Бютівцям вигідно, аби Тимошенко була за гратами?

Головною причиною такого рішення він назвав розвал обласної партійної організації та виключення з партійних лав активних та відданих бютівців. Як пояснив В’ячеслав Шапошнік, останньою краплею свавілля в «Батьківщині» на Сумщині стало членство в партії одіозного політика Олександра Волкова та призначення його Виконавчим секретаріатом політради партії куратором регіону.

«Я не бачу свого майбутнього поряд з людьми, які готові задля вирішення власних інтересів поступатися принципами», – зазначив В’ячеслав Шапошнік.

За його словами, не меншу занепокоєність викликає і поведінка керівного складу партії ВО «Батьківщина» – втративши зв’язок з партійцями на місцях, вони загубили моральні і політичні орієнтири всієї партії. Замість того, щоб докласти максимальних зусиль для звільнення Юлії Тимошенко, вони реалізують свої егоїстичні амбіції та плекають власні меркантильні інтереси.

«Під час слухань справи лідера партії з боку обласного та всеукраїнського керівництва ВО «Батьківщина» не було докладено суттєвих зусиль, щоб вивести під стіни Печерського суду хоча б десяту частину зі 600 тисяч членів партії. Це означає тільки одне – тримати Юлію Володимирівну за гратами вигідно. Я з такою позицією не погоджуюсь», – наголосив В’ячеслав Шапошнік.

«Не бажаючи стояти осторонь від подій, я обрав свій новий політичний шлях з людьми, які докладають всіх зусиль задля корінних та позитивних змін в Україні та роблять все для звільнення Юлії Тимошенко. Це – Партія Наталі Королевської «Україна – Вперед!», – сказав він. – Ця політична сила стала правонаступницею УСДП, що довгий час працювала в складі БЮТ. Це свіжа демократична кров, справжні демократичні засади та правильне політичне майбутнє України».

Прес-служба „Україна-Вперед!”