Депутати Старосинявської селищної ради скасували рішення за яке вони не голосували.

 

Це рішення дозволяло розробку технічної документації на право аренди землі, що знаходиться в користуванні ВАТ «Хмельницькрибгосп» для ДП ГСЦР «Поділля». Це питання було внесено до порядку денного за ініціативи Надії Маценко.

«Всі депутати одностайно проголосували за те щоб скасувати Рішення № 18, тому що на сесії, яка проходила 22 березня, ніхто з нас за нього не голосував. – видзначив у своєму коментарі депутат посілкової ради Анатолій Гринчук».

Як повідомив депутат, тоді на розгляд сесії було винесено питання про надання дозволу на виготовлення документів, що надають право аренди землі ВАТ «Хмельницькрибгосп». «Яким чином у рішенні замість цього підприємства опинилось ДП «Поділля» треба запитати у голови ради Олександра Романенка» – заявив депутат.

Акціонери ВАТ «Хмельницькрибгоспу» в свою чергу зазначають, що дії Олександра Романенка м’яко кажучи «пахнуть криміналом» та можуть підпасти під статтю кримінального кодексу «підробка документів» і акціонери вже подали скаргу до прокуратури.

Нагадаємо що йдеться про землі право користування якими належить «Хмельницькрибгоспу» і на які претендує ДП СГЦР «Поділля». На сьогодні «Хмельницькрибгосп» має ряд судових рішень які доводять незаконність зазіхання на їхні землі і стави у Волочиському, Красилівському, Полонському та Старокостянтинівському районах. Зі слів працівників рибгоспу ці рішення виносилися не зважаючи на приписи комісії Комітету земельних ресурсів про їхню незаконність. Існує припущення, що все це робилося під тиском губернатора області.

Однак, здається, деякі чиновники на місцях і сьогодні порушуючі закони намагаються укласти договори аренди на цю землю із ДП «Поділля». Захищаючі такі рішення вони дозволяють собі розпускати руки. Так напередодні сесії голова Старосинявської ради Олександр Романенко дозволив собі застосувати силу проти журналістів, які поцікавилися у нього цим питанням. Про це свідчить дане відео.

ПЕРЕШКОДЖАННЯ РОБОТІ ЖУРНАЛІСТІВ ТВі НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ

Народные депутаты защитили рыбаков от рейдеров