Завершилась акція «Ми памґятаємо..» 2012 р.

Вже традиційно у цей пам’ятний день після церемонії покладання та хвилини мовчання відбулось нагородження переможців та учасників конкурсної акції «Ми пам’ятаємо..», яка була присвячена 67-ій річниці Великої Перемоги. Нагородження проводили голова Хмельницької міської ради ветеранів Садиков М.М., перший секретар Хмельницького обкому ЛКСМУ Мельник Д.Л. та директор Хмельницької обласної фірми «Кіновідеопрокат» Піддубняк В.А.

Нагадаємо, акція, ініціатором якої є Хмельницький обласний комітет Ленінського комсомолу України, проводиться у тісній співпраці з міською організацією ветеранів України, міським управлінням освіти та Хмельницькою обласною фірмою «Кіновідеопрокат». Захід розпочинається з 23 лютого у День Радянської Армії та Військово-Морського Флоту і триває до 9 травня – Дня Перемоги.

Метою акції є патріотичне виховання молоді, більш глибоке ознайомлення з історією Великої Вітчизняної війни, формування навиків роботи із джерелами історичної інформації та їх аналіз.
За час, поки тривав захід, учням шкіл були продемонстровані художні фільми про війну «Брестська фортеця», «Легенда про безсмертя», «У війни не жіноче обличчя», «Райдуга», «Балада про солдата», «В бій ідуть одні старики», «Ати-бати йшли солдати» , «На війні, як на війні», «Битва за Берлін» «Останній штурм». З дітьми своїми спогадами про події Великої Вітчизняної війни поділилися ветерани-фронтовики Олександр Васильович Випірайленко, Іван Степанович Ільченко, Петро Іванович Зиско, Олександр Олексійович Фадеєв, Костянтин Павлович Цебіногін. Перед переглядом з учнями проводили бесіди заступник голови Хмельницької міської ради ветеранів Віктор Сергеєв та перший секретар Хмельницького обкому комсомолу Дмитро Мельник.

За результатами перегляду, уроків мужності та самостійного вивчення історії Великої Вітчизняної війни проводився конкурс на кращий твір або реферат за темою «Подвиг нашого народу у Великій Вітчизняній війні. Ми пам’ятаємо…». Цього року акція відбувалася уже вп’яте. Приємно, що з кожним роком конкурс набирає обертів і школярі, які надсилали роботи минулого року приймають учать і у цьогорічному конкурсі.

На розгляд комісії, яка складається із ветеранів Збройних сил, представників управління освіти та громадськості надійшло понад 30 робіт. Переможцями було визнано троє учасників, та ще одинадцять були відзначені за свої творчі роботи. Перше місце та головний приз (МР3 програвач на 4 Гб) виборола у творчому змаганні Вікторія Ковальчук, учениця одинадцятого класу із НВК № 10. Друге місце посів та отримав МР3 програвач на 2 Гб Назарій Венгер, ученик восьмого класу НВО № 28. Третє місце присуджено десятикласниці з НВО № 5 Катерині Швед. Також конкурсна комісія відзначила за творчі роботи, які надіслали Собко Назарій (6-А, НВО № 5), Клименко Надія (11-Б, гімназія № 1), Вознюк Тетяна (НВО № 5), Вітіков Олексій (9-Д, НВК № 4), Краснобока Олександра (7 клас, ЗОШ № 25), Нетяга Юлія (9 клас, СЗШ № 8), Романченко Анастасія (7 клас, ЗОШ № 25), Москалікова Валерія (8-А, СЗОШ № 15), Ополянчук Марія (10-А, СЗОШ № 19), Григоровський Дмитро (10-Б, СЗОШ № 15), Стопчак Діана (10-Б, СЗОШ № 15). Всі учасники були нагороджені директором Хмельницької обласної фірми «Кіновідеопрокат» Піддубняком В.А. піврічними абонементами до кінотеатру.

Прес-служба Хмельницького ОК ЛКСМУ