https://moyagazeta.com/

За президентства В.Путіна Україні доведеться важко- експерт

Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив політтехнолог Віталій Бала.

“Питання насправді цікавить всіх, і, насамперед, нашу українську владу. Якщо врахувати ті заяви, які робив В.Путін на перегонах під час виборчої компанії, щодо його абсолютного пріоритету в міжнародних відносинах СНД, я думаю, що Україні прийдеться досить важко. Абсолютно зрозуміло, що політика з Україною буде будуватися на втягування її в інтеграційні процеси більш глибоко ніж вони є зараз”, – зазначив політтехнолог.

Тому, за його словами, це буде достатньо важким періодом в торговому процесі, тому що, враховуючи всі наші слабкі місця і інструменти, які є у РФ, вони будуть застосовані для інтеграційних процесів України в бік Росії.

Між тим, на думку В.Бали, щодо газового питання, Росії не зовсім вигідно продовжувати закручувати гайки, це економічно неправильно.

“Перед виборами не варто було їм іти на поступки для України. А зараз таких серйозних підстав для того, щоб було ще жорсткіше, я не бачу. Навпаки, я думаю, технологічно (правильно – Ред.) Росії варто піти на певні пом’якшення своєї позиції, … демонструючи певні потепління, для інтеграційних процесів України в бік Росії”, – резюмував співрозмовник агентства.