https://moyagazeta.com/

Наприкінці червня у Львові відбудеться ІІ Ярмарок ініціативних власників

 «Відвідувачі події отримають нагоду дізнатися про особливості нового житлового законодавства, поспілкуватися з головами ОСББ, які мають досвід успішної роботи у нашому місті. Також матимуть можливість отримати практичні поради щодо реалізації спільних спільних ініціатив мешканцями історичної частини міста», – заначено у повідомленні.

Спікери Ярмарку представлять практичну інформацію, що стосується створення та функціонування ОСББ, можливостей залучення додаткового фінансування на реалізацію спільних ініціатив з покращення житла. У рамках Ярмарку розповідатимуть про спільну діяльність мешканців міста щодо модернізації та реставрації своїх будинків і прибудинкових територій, про можливості фінансової допомоги, кредитування ремонтів і термомодернізації багатоповерхових будинків.

Для найменших відвідувачів Ярмарку проводитимуть ігри та конкурси, спрямовані на виховання у дітей почуття відповідальності за свій дім. Крім цього, учасників заходу чекає презентація водонагрівного сонячного колектору, виготовленого не в промислових умовах, та відкритий кінопоказ на тему об’єднання мешканців для вирішення спільних проблем.

Захід відбуватиметься на площі Св. Теодора з 12:00 до 18:00

ІІ Ярмарок ініціативних власників організовує Інститут міста спільно з Ресурсним центром для ОСББ та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).http://inlviv.net/