https://moyagazeta.com/

Старший прокурор району любить фотографуватися з пустушкою в роті та зброєю

 Зять нового голови СБУ закінчив у 2009 році Донецький юридичний інститут МВС.

Працював у слідчому відділі районного відділення Донецького міського управління.

2011 року одружився з Еліною Якименко.

А вже у грудні 2012-го він дає інтерв’ю донецькій газеті “Мій район” як старший прокурор прокуратури Кіровського району Донецької області, юрист 2 категорії.

Його тесть у цей час працює начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

Як розказують друзі Анатолія, він родом із Донецька.

“Толік — веселий, розсудливий, дуже приємний у спілкуванні, достатньо розумний і кмітливий, – каже подруга Абраменка Данія Мубаракшина. – Любить вуличний спорт — тренажери, турніки.

Скільки його пам’ятаю, завжди качався. Якось ми сперечалася, чи мій молодий чоловік поборе його в армреслінгу. Я наполягала, що Толік програє.

Поєдинок так і не відбувся, але через деякий час Толік сказав, що не важливо те, хто переміг би. Важливо, що поряд із його суперником є людина, яка настільки сильно в нього вірить.

По правді, у мого хлопця не було шансів осилити таку чудово фізично підготовану людину. Але Толік повів себе по-чоловічому. Розумів, що виграє, але не міг допустити, щоб мій молодий чоловік не виправдав сподівань”.

Нагадаємо, Олександр Якименко 9 січня 2013 року був призначений Головою Служби безпеки України

Джерело gazeta.ua