https://moyagazeta.com/

Фаріон впевнена, що влада загнала себе у глухий кут позбавленням Власенка мандату

“Вони не з Власенком це роблять. Вони це роблять із собою. Коли тварина загнана у глухий кут, вона може видавати лише рик. Це я трактую, як рик загнаного звіра. Я вважаю, що це не просто початок їхнього краху, це логічна і послідовна еволюція їхнього краху”, – сказала Фаріон в інтерв’ю ТСН.ua.

На її думку, за таких умов Верховна Рада просто не може працювати. “Те, що ми зараз робимо – це не блокування роботи Верховної Ради, це блокування свавілля. Тому вони підписують вирок собі, а не Власенку чи комусь іншому. Це судове рішення щодо них, а не щодо Власенка, Балоги чи Домбровського”, – сказала депутат.

Нагадаємо, 6 березня Вищий адміністративний суд України відібрав мандату у народного депутата “Батьківщини” Сергія Власенка.

Також Фаріон не вважає 8 березня святом, проте у разі, якщо хтось з її колег по парламенту вирішить привітати у цей день, вона не образиться.

“Я не святкую 8 березня, тому що це рудимент радянського типу мислення. Ми сміємося над цим і в сім’ї, і в моїй середовищі, і у нас на кафедрі. У нас це виключено”, – сказала Фаріон.

Відповідаючи на питання, що вона робитиме, якщо регіонали її все ж таки привітають у парламенті зі святом, свободівка відповіла: “Я думаю, що не можна ображати людських почуттів. Якщо таке станеться, що я буду викидати ці квіти? Звичайно, ні”.

“Якщо це не провокація, якщо людина в цю хвилину діє щиро, то чому ні. Суть не в вчинкові, суть в мотиві”, – додала Фаріон.

За її словами, у Верховній Раді вона ніколи не спілкується з комуністами, проте іноді спілкується з регіоналами.

“З комуністами – ні. Моя голова цього взагалі осягнути не може. З комуністами я можу спілкуватися тільки через перекладача.

Щодо регіоналів, я не йду до них, але до нас, в наш сектор, вони часом приходять. Ми спілкуємося, тому що ми всі об’єднані однією Україною.

Мені цікаво пізнавати той сегмент виборця через такого депутата”, – сказала депутат.