https://moyagazeta.com/

Рада громадських організацій підвела підсумки діяльності

У засіданні взяв участь заступник міського голови, куратор соціальної сфери Григорій Давиденко та начальник управління праці та соціального захисту населення, який опікується громадськими організаціями, Слов’ян Воронецький.
Голова ради громадських та благодійних організацій, директор благодійного фонду “Хесед Бешт” Ігор Ратушний поінформував, що для громадських організацій міською радою виділені 200 тис. грн., які вони використовують у своїй діяльності.

Як зазначив Григорій Давиденко, завданням влади міста є захист і допомога малозахищеним верствам населення. Він подякував за сприяння у цьому громадським організаціям, завдяки діяльності яких можна наблизитися до кожної людини, що є соціально незахищеною.

Міська влада співпрацює із 63 громадськими організаціями соціального спрямування, з них 29 громадських організацій ветеранів та інвалідів. На сьогоднішній день у місті проживає близько 66 тис. пенсіонерів, серед яких 26,5 тисяч ветеранів війни і праці, майже 21тисяча осіб з обмеженими можливостями, 2700 громадян, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, а також одиноких непрацездатних громадян похилого віку, дітей-сиріт, одиноких матерів, багатодітних та малозабезпечених сімей з дітьми, інших категорій, що потребують допомоги.
На засіданні координаційної ради обговорили проблеми і врахували всі пропозиції щодо покращення життя інвалідів та ветеранів міста.
 

Информационная служба “Моей газеты+”