https://moyagazeta.com/

Лікар відмовився безкоштовно прийняти пацієнта: “Клятва Гіппократа залишилась у Радянському Союзі” (ВІДЕО)

 Відеодоказ події виклав на YouTube користувач stereochanel. На початку відео молода людина заходить в приймальню до лікаря з проханням прийняти його хвору жінку. У відповідь на це лікар раптово пускається в міркування про те, що “ніхто нікому нічого не винен”. “Запам’ятайте таку одну річ: ніхто в цьому житті нічим нікому не зобов’язаний. Закінчилися давно ті часи, коли говорили про якісь зобов’язання”, – заявив лікар.

На питання, чи давав він клятву Гіппократа, медик відповів: “Ні, звичайно”. “Ви не лікар?” – уточнив в нього чоловік пацієнтки. “Ні” – відповів медик. “А хто ви? Чим ви займаєтеся?” – запитав молодий чоловік. “Не знаю”, – заявив лікар. Після чого медик повідомив, що клятва Гіппократа – “це забобони”, які “залишилися в Радянському Союзі”. “Чому ви вважаєте, що я винен вам? Ми навіть своїм матерям нічого не винні і батькам. Це абсолютно нормальна психологія. Це залишилося в Радянському Союзі, ці забобони, що “клятва Гіппократа”. Почитайте клятву Гіппократа – ось вона висить”, – сказав він.

Потім лікар сказав, що не буде приймати пацієнтку, поки йому не заплатять. “А ви вважаєте, що моя робота безкоштовна? Ви вважаєте, що я 10 років вчився, для того, щоб надавати благодійність?” – заявив він у відповідь на чергове прохання прийняти пацієнтку. А після вимоги назвати своє прізвище, лікар відправив відвідувачів в реєстратуру і попросив “покинути кабінет”. Під натиском чоловіка пацієнтки медик все ж здався і попросив секретаря написати його прізвище на папірці. Як виявилося, медика звуть Володимир Степанович Варга. В аккаунті Варги в соціальній мережі “Вконтакте” значиться, що в 1988 році він закінчив Національний медичний університет імені О. А. Богомольця.

Джерело:  http://tsn.ua