https://moyagazeta.com/

Нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Податки очима дітей-2009”

Переможці та лауреати конкурсу (90 дітей) два тижні відпочивали на узбережжі Чорного моря. Як повідомили в прес-службі ДПА в Хмельницькій області, цього року серед лауреатів конкурсу було й два школяра з Хмельниччини. Зокрема, за напрямом „Твори декоративно-прикладного мистецтва” до когорти кращих увійшла Борусевич Катерина (8 років) з роботою „Весела мавпочка і жабка” (ліпка), а за напрямом „Літературні твори” – твір “В кожної людини є Батьківщина” Лісецького Владислава (11 років).

Як зазначив, вітаючи гостей урочистостей, заступник Голови ДПА України Сергій Лекарь: „Щорічно конкурс дитячої творчості демонструє нам, що наші діти не лише творчі й талановиті, а й мають високий рівень свідомості. Завдяки конкурсу, навіть найменші серед учасників розуміють як і, найголовніше, для чого сплачуються податки, вони прагнуть стати справжніми громадянами своєї держави. Така філософія є гарним стимулом і для дорослих бути сумлінними платниками податків”.

Переможці й лауреати конкурсу були нагороджені медалями, дипломами та подарунками (міні-системи DVD, портативні DVD плеєра, фотоапарати, цифрові плеєра). А також отримали каталог робіт, які брали участь у конкурсі „Податки очима дітей – 2009” та календар з творами переможців.

Окрім того, співорганізатор конкурсу Асоціація платників податків України додатково виділила кращі, на її думку, роботи та запровадила власну номінацію „За інноваційний підхід у висвітленні ролі податків”. Зокрема, дипломом та подарунком від Асоціації платників податків України нагородили Якібчук Уляну за композицію „Гуцульський капітал”, Подакову Інну за прозу „Квітка-семицвіт”, Бівалькевич Анну за композицію „Податковий птах достатку”.

Найкращим подарунком для всіх присутніх на святі став концерт за участю народного артиста України Олександра Василенка, групи «Еліксир – Шоу», відомої співачки Наталії Валевської, яка заспівала кілька пісень разом із дітьми та викликала захват та шквал глядацьких овацій.

На завершення офіційного нагородження заступник Голови ДПА України Сергій Лекарь проголосив про початок конкурсу «Податки очима дітей – 2010».

Традиційно урочистості завершилися дискотекою та святковим феєрверком.

На часі відкриття виставки творчих робіт учасників, яке заплановане на 24 вересня у Конгрес-холі ДПА України. Виставка триватиме до 24 листопада 2009 року, всі бажаючі матимуть змогу потрапити на неї і ознайомитися з творами дітей.
 

Автор: Информационная служба “Моей газеты+”