https://moyagazeta.com/

Що принесе день 12.12.12?

Про це у прес-центрі «RegioNews-Суми» повідомив нумеролог Владислав ГРИЦАЙ.

«У нумерології є просте правило: щоб зрозуміти, що принесе певний день, треба скласти всі цифри в даті, щоб отримати одне число. У результаті для 12.12.2012 отримуємо число 11. Це кармічне число навчання, яке мають наставники, вчителі, тренери», – пояснив Владислав Грицай.

Якщо привести число 11 до однозначного, отримаємо двійку. 2 – число нестабільності та балансування.

2012 рік, говорить нумеролог, – рік п’ятірки (якщо складемо всі цифри року, отримаємо саме 5). П’ятірка несе з собою зміни. Отже, 12.12.12 – число наставництва у рік змін.

Владислав Грицай упевнений, що кожен день має своє значення і несе певну енергетику. Але кожна людина наповнює його своєю особливою енергетикою та настроєм.

Люди вірять у пророцтва та магічну силу симетричних дат тому, що піддаються впливу громадської думки та наслідують модні тенденції – наприклад, одружуватися в день із симетричною датою, пояснює психолог Вікторія РАТЄЄВА.

«Люди старшого віку менше вірять у пророцтва та магічні дати. А от молоде покоління активно шукає себе та своє призначення в житті. Саме тому молодь частіше турбує питання, чи буде 21 грудня кінець світу. У зв’язку із наближенням цієї дати молодь замислюється над сенсом життя», – розповідає психолог.

День, на який індіанці майя «запланували» кінець світу, має таку ж нумерологічну характеристику, як і 12.12.12. Це також числа 11 і 2. Значить, у день кінця світу людство має отримати якийсь важливий та корисний урок.

RegioNews.Sumy