https://moyagazeta.com/

Що турбує Хмельничан напередодні виборів?

Зовсім скоро почнеться чергова передвиборча кампанія. І цього разу хмельничанам необхідно максимально її використати на благо свого міста. Оскільки ці вибори будуть частково мажоритарними, депутати, що будуть йти на вибори не по партійним спискам, будуть робити усе, задля того аби стати переможцем свого округу.

Отже, шановні хмельничани, вимагайте від претендентів вашого округу якомога більше, не купуйтесь на кілограм гречки, адже не відомо, коли ще раз трапиться така нагода вирішити болючі для Вас проблеми.
А для цих самих претендентів, робимо невеличку підказку. А саме, надаємо список тих проблем, які були виявлені в ході опитування.
Насамперед мешканців Хмельницького турбує засміченість міста. Особливо спальних районів. Адже сміття там можна нести декілька кілометрів, доки знайдеться хоч один сміттєвий бак. А також є досить багато скарг від мешканців дев’ятиповерхівок, яким не подобається стан сміттєвих систем у під’їздах, через що у квартирах відчувається нестерпний «аромат».

Ще однією з основних проблем виділяють стан доріг. Якщо ж дороги по яких їздить комунальний транспорт знаходяться у більш менш нормальному стані, то заїхати на машині у спальні райони, не в’їхавши з десяток разів у яму, не можливо.
Одвічна проблема – бездомні тварини. То дітей покусали, то просто спати не дають. Ну треба ж щось з цим робити! Проте наші хмельничани гуманні і проти відстрілу. Шукайте, панове, інші методи.
Ось це трійка, як з’ясувалось, найбільш болючих проблем
Мешканцям міста не подобаються темні вулиці, що не освітлюються ще з часів Радянського союзу, розвалені сходи під’їздів та інші менш дрібні проблеми.

А загалом, 77% опитаних людей, незважаючи на певні проблеми, задоволенні своїм містом і вірять в його подальше процвітання. Тому, шановні кандидати в депутати, не зіпсуйте настрій жителям міста!

Маргаріта Цесляк