https://moyagazeta.com/

Соціальні протести, які охопили США та Євросоюз, торкнуться України – С.Кілінкаров

 Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав народний депутат від Компартії Спірідон Кілінкаров.

“Як США, так і Україна, є країнами, що стали на капіталістичний шлях розвитку, тому подібні акції є неминучими. Сьогодні слід визнати той факт, що капіталізм знаходиться у кризовому становищі, і люди розуміють, що вихід з цієї кризи влада шукає в утиску соціальних прав та гарантій простих людей. При цьому влада не наступатиме на інтереси тих груп, які представляють її покровителів”, – зазначив С.Кілінкаров.

За його словами, соціальні акції протесту найближчим часом будуть поширюватися у різних країнах світу. “Соціально незахищені групи населення, права яких порушуються все частіше, будуть робити все можливе, аби до них було справедливе відношення. Я вважаю, що такі виступи набуватимуть радикального характеру. Те, що відбувається у Європі, свідчить, що без системних глибоких змін у економічній системі країн майбутнього немає. Якщо все залишити так, як є сьогодні, про динамічний розвиток можна забути”, – додав парламентарій.

С.Кілінкаров додав, що Україна не залишиться осторонь протестів, які відбуваються у Євросоюзі. “Нерівний розподіл матеріальних ресурсів так чи інакше призводить до соціальних виступів”, – вважає С.Кілінкаров.

Нагадаємо, в США представники профспілок та студентських організації ініціювали проведення акції “Захопи Уолл-Стріт!”, учасники якої вимагають втілення системних перетворень у трудовому законодавстві, а також у системі освіти. Поліція періодично арештовує учасників акції. Останнім часом ініціативу американців підхопили європейські профспілкові організації.

Автор: Денис Габдрахімов