https://moyagazeta.com/

Відкрито сезон в оздоровчому комплексі “Чайка”

В урочистостях взяли участь міський голова Сергій Мельник, перший заступник міського голови Олександр Вінніков, заступник міського голови Віктор Байдич і начальник управління освіти Юрій Курманський.
Сергій Мельник привітав присутніх із відкриттям літнього оздоровчого сезону. Він наголосив, що міська влада, депутати міської ради, дбаючи про оздоровлення і відпочинок дітей, доклали максимум зусиль, щоб табір запрацював вчасно і юні хмельничани змогли у ньому оздоровитися та змістовно відпочити.

Мер побажав школярам здоров’я, гарного відпочинку та вражень, нових знайомств і друзів… А ще попрохав прислухатися до порад педагогів і вожатих щодо дотримання правил безпеки. “І тоді ви 1 вересня з новими силами приступите до навчання, приємно згадуючи дні, проведені в цьому таборі” – підсумував Сергій Іванович.
Дитячий оздоровчий комплекс “Чайка” – один із небагатьох таборів Летичівщини, який не закрився у важкі фінансові часи та зберіг своє функціональне призначення – оздоровлювати дітей. Цьогорічного літнього сезону табір “Чайка” працюватиме у три зміни. Тривалість оздоровчого періоду – 21 день. У кожній табірній зміні оздоровлюватимуться більше 200 дітей віком від 6 до 17 років, в тому числі і діти пільгових категорій.
 

Автор: УВІП