https://moyagazeta.com/

Всеукраїнська Премія “Диво-дитина”

Проведення зазначеної премії було підтримано Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту України, Міністерством культури і туризму України, Міністерством з питань надзвичайних ситуацій України та Київською міською державною адміністрацією.
До участі у премії запрошуються діти від 4-х до 13 років (включно), що мають унікальні та особливі здібності, незвичайні розумові або фізичні здібності, мають феноменальну інтујцію та пам’ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін. премія охоплює всіх дітей України.

Номінації премії

1) Найрозумніший – діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, літературі, історії та ін., високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці різних інтелектуальних ігр та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2) Найспортивніший – діти, які мають дивовижні та неймовірні здібності (сила, швидкість, гнучкість та ін.), діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування, та ін.).

3) Найтворчий – діти, які мають дивовижні та унікальні здібності в різних видах мистецтва (література, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво та інше.)

4) Найдивовижніший – діти з унікальними здібностями (феноменальна пам’ять, швидке перемноження, читання), в тому числі паранормальними (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики, незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.).

5) Найгероїчніший – діти, що зробили героїчний вчинок (рятування життя іншої людини, власного життя та інші надзвичайні ситуації)

Докладніше на сайті: www.divo-dutuna.com

 

Інформаційна підтримка:

1) Друковані видання: Журнали „Мир Семьи”, „Хорошие Родители”, „Веселые Идейки”, «УхТышка», «Kids.Ua», дитячі журнали “Мамине сонечко”, “Маленька Фея та сім гномів”, “Велика дитяча газета”, “Пригоди”, „Газета по-Київськи ”, а також офіційні видання Міністерств України: журнали «Надзвичайна ситуація», тижневик «Освіта», «Спортивна газета», газета «Культура і життя».
2) Радіостанції: Шарманка, Наше Радіо.
3) Телебачення: М1, Сіті, ТРК ЕРА, Інтер, Новий канал, ICTV, СТБ, К-1, УТ-1.
4) Інтернет партнери: Освітній Інтернет портал МАН «Острів знань», UAUA.info, Країна ангелят.

Для реалізації премії було створено організаційний комітет та сформовано склад журі з відомих діячів культури, науки та спорту України:
Голова журі:
Остап Ступка – заслужений артист України;
Журі:
Віктор Шпортько – народний артист України;
Віктор Новіков – президент всеукраїнської премії «Диво-дитина», директор мережі Сімейних розважальних комплексів «Тропікал Парк»;
Руслан Квінта – композитор;
Олександр Асаулюк – президент каналу М1;
Микола Тищенко – президент мережі ресторанів «Наша карта»;
Тетяна Піскарьова – заслужена артистка України;
Володимир Яворівський – народний депутат, голова комітету з питань культури і духовності ВРУ;
Ольга Горбачова – співачка, телеведуча;
Юрій Нікітін – продюсер;
Володимир Полохало – голова комітету з питань науки і освіти ВРУ;
Василь Вірастюк – найсильніша людина України;
Сергій Бубка – олімпійський чемпіон, голова олімпійського комітету України.
Давид Черкаський – радянський мультиплікатор, режисер, продюсер;
Дмитро Остапенко – генеральний директор національної філармонії України;
Марічка Кормушкіна – головний редактор журналу “Мир семьи”;
Влада Барсукова – головний редактор журналу “Хорошие родители”
Григорій Чапкіс – заслужений артист України;
Влада Литовченко – президент благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України»;
Юрій Фальоса – президент ТОВ «Стиль Рекордс Україна»;
Михайло Чембержі – народний артист України;
Валерій Арістов – президент Фонду розвитку інтелектуальних здібностей „Галактика”;
Олег Пінчук – скульптор;

Фінал премії «Диво-Дитина – 2008» відбувся 6 лютого 2009 року в Національному палаці мистецтв „Україна” за участю Ірини Білик, Віктора Шпортько, Віталія Козловського, Міки Ньютон, Ольги Горбачової, гуртів «Голівуд», «Пара Нормальних» та інших зірок естради, а також показового виступу Брюса Хлєбнікова (м. Москва), володаря звання «Найсильніший юнак планети».

ІІ всеукраїнська премія «Диво-Дитина» стартувала 15 квітня 2009 р. Для поширення інформації щодо проведення премії, а також, для залучення найбільшої кількості дітей до премії, організаційним комітетом було вирішено провести відбіркові тури по найбільшим містам України.
В зв’язку з вищенаведеним, премія «Диво-Дитина» та СРК «Тропікал Парк» планує провести прес-конференцію присвячену початку наступної премії «Диво-Дитина-2009».

Просимо Вас інформаційно підтримати проведення премії, та запрошуємо взяти участь у прес-конференції, яка відбудеться 24 квітня о 15:00 за адресою: м. Хмельницький, вул. Рибалка 2а, ТЦ «Оазис», СРК «Тропікал Парк».
Дитинство – чудова пора, пора найсміливіших сподівань та здійснення найказковіших мрій! Саме діти зроблять нашу країну квітучою, її долю – кращою, а майбутнє – світлим! Саме вони – майбутні вчені, політики, визначні діячі культури та всесвітньовідомі спортсмени. Вони – прийдешня еліта України. І в наших руках допомогти їм!

Контактні дані організатора:

ТОВ «Агентство сімейного відпочинку» (Премія «Диво-Дитина»)
04073, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова 5 Б, оф.712
Тел. (044) 490-92-63, 490-92-68, 80977338300
www.divo-dutuna.com
E-mail: vetex@nbi.com.ua