https://moyagazeta.com/

Зроби свій крок у подоланні корупції – скористайся сервісом “Пульс податкової”

«Пульс податкової» – це гаряча телефонна лінія, що працює за принципом call-back – податківці не тільки приймають звернення, але й інформують громадян про результати перевірок та вжиті заходи.

„Про високий рівень корупції в нашій державі вже говорять не лише вітчизняні, а й закордонні аналітики. В березні 2012 року міжнародна антикорупційна організація трансференцій „Інтернешенел” оприлюднила щорічний рейтинг оцінки поширення корупції у світі. Україна в ньому за рівнем хабарництва посідає 125 місце зі 180 країн. Цей факт говорить сам за себе. Тому імплементація нового антикорупційного сервісу, із залученням широких кіл громадськості до участі в ньому, є вимогою сьогодення та українських реалій. Позитивний досвід у реалізації проекту допоможе викорінити це суспільне зло не тільки у нашому відомстві, а й в державі в цілому, – так вважає начальник відділу внутрішньої безпеки при ДПС України у Хмельницькій області Володимир Вахонін. – До речі, руку на „пульсі” життєдіяльності проекту особисто тримає голова ДПС України Олександр Клименко ” – продовжує правоохоронець.

Наразі все більшої популярності проект набирає й на теренах Поділля – за місяць роботи сервісу вже 9 краян повідомили податківців про проблемні моменти у діяльності служби в регіоні.
Поряд з цим слід наголосити, що подолання корупції залежить не тільки від інноваційних послуг та спеціальних підрозділів, що ведуть боротьбу з нею, але й від сумлінності та відповідальності соціуму. Адже тільки справжнє громадянське суспільство може бути цілковито вільним від цієї хвороби.

Отож аби зробити нашу службу максимально чистою та прозорою ми розраховуємо на громадянську позицію та свідомість небайдужих громадян – якщо вам стали відомі випадки корупційних проявів у лавах відомства просимо телефонувати на номер „Пульсу Податкової” (044) 284-00-07 або ж повідомляти відділ внутрішньої безпеки при ДПС України у Хмельницькій області, що знаходиться за адресою м. Хмельницький, вул. Театральна 12 (приміщення міської податкової інспекції) 7 поверх, кабінет № 704, 705, 708, контактні телефони:70-17-75, 70-17-76,70-17-97.