https://moyagazeta.com/

Лілія Григорович знайшла доказ існування корупційних схем у МОН

Як йдеться у зверненні, ролик був підготовлений був підготовлений благодійною організацією Місія «Україна відома» за погодженням Міністерства економіки України без оголошення тендеру на його зйомки.

«Журналіст телеканалу СТБ Сергій Андрушко заявив, що режисер і художник за 4 дні роботи разом отримали 100 тисяч гривень. Відповідно один знімальний день оплачувався їм з держбюджету 10 і 15 тисяч гривень.
За його словами, “актори, дублери, люди для масових сцен обійшлися Міністерству освіти в 44 тисячі гривень”.
“Розробники креативної концепції в 16 тисяч гривень. 7 тисяч гривень пішло на непередбачувані витрати (якими вони були – не деталізується). З-поміж витрат, які оплатили міністерство, було й 20 рацій для спілкування вартістю 3200 гривень”, – зазначив журналіст.
На моє переконання, ці витрати є неспівмірними, оскільки в Україні велика чисельність вчителів отримує мізерну зарплату, дослідники не мають коштів для проведення дослідів, занепадають спортивні споруди і молодь не має можливості належним чином готуватись до спортивних змагань».

Події, про які йдеться у листі, Лілія Григорович називає «наочним доказом нецільових витрат бюджетних коштів і корупційних схем, які процвітають в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України».

Висловлюючи стурбованість тим, що сталося, Григорович просить Голову КРУ вивчити ситуацію та здійснити відповідні заходи та перевірку з метою розслідування питання нецільового витрачення коштів держбюджету цим міністерством.

 

За інформацією ПП “Наша Україна”