https://moyagazeta.com/

Сиротюк: В ЧЕСНО мені заявили, що їхнє завдання – “мочити” “Свободу”! (ВІДЕО)

 “Свобода” була першою політичною партією, яка офіційно підтримала співпрацю із рухом ЧЕСНО. Ми зазначали, що поділяємо принципи, які висловлює рух ЧЕСНО, однак ми би хотіли, аби там був зазначений принцип патріотизму та відстежування українофобських дій, – заявив політик. – Рух сказав, що вони не можуть ввести такі критерії, ми погодились”, повідомляє vidgolos.com

“В результаті дослідження руху, він визначив нечесним лідера ВО “Свобода” Олега Тягнибока, за нібито його ксенофобські вислови. Ми пред’явили руху ЧЕСНО всі судові рішення, в яких зазначено, що не було ксенофобських висловлювань Тягнибока. Всі, хто таке стверджував – вибачились перед “Свободою”, але не рух ЧЕСНО”, – додав Сиротюк.

Окрім того, за його словами, завдяки такій “доброчесній” діяльності руху ЧЕСНО ми маємо прорегіональну більшість в парламенті, бо рух ЧЕСНО не працював проти Партії регіонів, вони не їздили в Донецьк, а їздили на Галичину, Волинь, Рівненщину і розповідали, яка погана опозиція”.

“Ми не будемо співпрацювати з представниками так званого руху ЧЕСНО, поки він не вибачиться і не припинить дифамаційну політику проти ВО “Свобода” та її лідера Олега Тягнибока. Тобто політика оббріхування політичних конкурентів”, – підкреслив він.

Також, нардеп зауважив, що йому члени руху розповідали, що в них стоїть мета – оббріхувати “Свободу”.

“Мені персонально один із керівників руху ЧЕСНО в очі заявив, що їхнє завдання – мочити “Свободу”, і вони будуть мочити “Свободу”. Чому в них таке завдання, то це в них треба запитувати. Але хто платить гроші, той замовляє музику. Очевидно, що ми є націоналістами, а ті люди, які виділяють кошти на фінансування руху ЧЕСНО, поділяють інші ідеологічні погляди”, – резюмував він.

Нагадаємо, одна із співзасновників руху Світлана Заліщук під час виступу на форумі “Чесно про депутатські пільги та звітність заявила, що народні депутати від ВО “Свобода” ігнорують заходи, ініційовані громадським рухом “Чесно”, та це єдина політсила, яка не відкриває інформацію про себе.