В Одесі вже місяць не можуть прибрати з дороги мертву собаку!

 Співробітники ЖКС “Вузівський” більше місяця відмовляються прибирати труп загиблої собаки, описує події “Сегодня” з посиланням на слова 24-річної одеситки, пише tsn.ua

“Собаку збила машина місяць тому на вул. Корольова, 16. Проте труп ніхто прибирати не збирається. Поки було холодно, ніхто його не помічав. А коли потепліло, він почав розкладатися. Перехожі затискають носи, а двірники при прибиранні території обходять це місце стороною.

Я подзвонила в кілька інстанцій з проханням про те, щоб собаку прибрали. Але в ЖКС “Вузівський” заявили, мовляв, це не їхня територія. На АЗС, що стоїть поруч, також відфутболили мене. В екологічній міліції відповіли, що вони не займаються прибиранням трупів тварин, мовляв, у їхньому веденні – незаконні паркування на газончиках і пляшки на пляжі”, – описала проблему дівчина.

Також повну байдужість до проблеми виявили в санепідстанції, ветеринарному нагляді та райадміністрації Київського району.

“Якщо собака лежить на дорозі, то повинні прибрати співробітники КП “Міські дороги”. Якщо це територія ЖКС, то повинні прибрати двірники. Якщо загибла тварина на приватній території – тоді власники ділянки”, – пояснив віце-мер міста з питань ЖКГ Анатолій Орловський, супроводжуючи свої слова обіцянкою якось вирішити проблему.